אודות

היי וברוכים הבאים לטרוולימור – TRAVELIMORE

שמי לימור ואני בעלת הבלוג טרוולימור TRAVELIMORE נשואה, אמא ל-3 מתבגרים (תיכוניסטים וחייל) ושתי לברדוריות שובבות בשם גשם וקשת.

מניחה שגם אתם שמתם לב שכל קיץ וחג נשבר שיא חדש בנתב"ג! 🙂

העשור האחרון, שהסתיים לא מזמן, התאפיין בשינויים משמעותיים בהרגלי החופשות והטיסות של כולנו בעקבות מדיניות השמים הפתוחים.

גם אני כמו כולם מצאתי את עצמי בשנים האחרונות יחד עם השמים הפתוחים וההתבגרות של הילדים מטיילת יותר ויותר בהרכב משפחתי וזוגי.

לאחר תקופה שמתי לב שאני מאוד נהנית לקרוא וללמוד על היעדים שאני בוחרת באתרים השונים וכמובן ברשתות החברתיות, משאלות ספיציפיות ועד מסלולים מומלצים, וגוזרת מהם את המידע הרלוונטי שמתאים לאופי הטיול שלי ושל משפחתי ובהמשך התחלתי לשתף בחוויות שלי. בהתחלה מענה לשאלות בקבוצות השונות והמלצות ובהמשך פוסטים מפורטים של מסלול הטיול שלנו.

במקביל לטיולים גם השיתופים שלי התרבו ופתחתי בלוג ב"למטייל" וקבוצת פייסבוק בניהולי ועכשיו מתקדמת לשלב הבא של ריכוז כל החומרים שלי באתר בלוג משלי.

מתכננים עוד חופשה בחו"ל? מתלבטים לגבי יעדים, מסלולים, מלונות? מוזמנים לקרוא ולקבל רעיונות וגם לפנות אלי בפרטי – אשמח לסייע


מוזמנים להירשם לרשימת תפוצה של הבלוג


טיול מעניק לנו את אחת מהדרכים הטובות ביותר לשבור את השגרה, לגלות מקומות שלא הכרנו וליהנות מדברים שאפילו לא ידענו שמסבים לנו הנאה. אין באמת יעד שאליו כדאי יותר להגיע ויעד שאליו כדאי פחות, שכן כל מקום שבו תדרוך רגלנו יספק לנו חוויה מיוחדת שלא נוכל לחוות בשום מקום אחר

מקור לא ידוע