שאלות ותשובות

מענה לשאלות נפוצות בתחום התיירות

שאלות

איך להזמין חדר משפחתי בחו"ל?

משפחות רבות נוסעות בהרכב משפחתי מלא ונתקלות בבעיה שלא ניתן להזמין זוג+3 בחדר (גם אם הם מאוד צעירים) בבוקינג ובשאר האתרים.

צרו קשר ישירות במייל עם המלון פרטו את תאריכי ההגעה, מס' האורחים והגילאים ובקשו הצעת מחיר ישירות מהמלון. לעיתים קרובות בפנייה ישירה למלון תקבלו הצעת מחיר לחדר + 3 למרות שבבוקינג האופציה לא היתה קיימת. חשוב לשים לב לתנאי הביטול כמובן וניתן מראש להגדיר בבקשה שלכם למלון עם\בלי ביטול ו\או ארוחת בוקר.

את המייל של המלון תמצאו בדר"כ בתפריט התחתון של אתר המלון תחת צור קשר. גם היחס שתקבלו כאורחים שהזמינו ישירות מהמלון בדר"כ חיובי יותר.

איך אפשר לדעת שמחיר המלון שאהבתי הוא טוב?

האתר הפופולרי לחיפוש מלונות הוא כמובן בוקינג אבל איך ניתן לדעת שאכן המחיר שמופיע בו הוא הטוב ביותר שניתן להשיג?

בוקינג הוא אחד האתרים הנוחים והידידותיים ביותר לחיפוש מלון בהתאם לצרכים שלנו ולקבלת מידע מהימן על המלון.

קישור לאתר בוקינג: https://www.booking.com/index.html?aid=7947137&auth_success=1

אחרי שבחרת את המלון המועדף עלייך אפשר להשוות מחירים באמצעות אתרי השוואת מחירים וכן באמצעות פניה ישירה למלון במייל.

אתרים מומלצים להשוואת מחירים בין מלונות:

https://www.kayak.com/hot

els

https://www.hotelscombined.co.il/

אתרים אלה מציגים את התוצאות הזולות ביותר לחדר במלון המבוקש בין אתרי התיירות המובילים בעולם כמו AGODA, HOTELS, TRIP.COM, PRICELINE, EDREAMS. חשוב כמובן לשים לב לתנאי החדר כגון ביטול וארוחת בוקר.

איך ניתן להוזיל את עלות המלון?

תמיד כדאי לקבל הצעה ישירות מהמלון. לעיתים קרובות המחיר יהיה קצת יותר זול מאחר וההזמנה היא ישירה. כמו כן, מומלץ להצטרף למועדוני הלקוחות של רשתות המלונות הגדולים כגון רשת הילטון, רדיסון, מלונות ACCOR,מריוט, IHG REWARDS ועוד. מלונות אלו נמצאים בכל עיר גדולה וביעדים תיירותיים רבים ובדר"כ מעניקים הנחה של 10% מהמחיר המלא לחברי המועדון ולעיתים קרובות אף מעניקים צבירת נקודות על שהייה במלון כך שבעתיד תוכלו להשתמש בנקודות אלו להוזלת השהייה במלון.

המלונות קוראים לתוכניות אלה תוכניות נאמנות מאחר וההטבה מעודדת את הלקוחות לשמור אמונים ולחזור שוב למלונות הרשת.

למה חשוב לשים לב בעת הזמנת מלון בחו"ל?

קודם כל ברור שצריך לבדוק מחיר, מיקום, כוכבים, קרבה לתחבורה ציבורית, מתקנים וכו'.

חשוב מאוד לשים לב לנקודות שהמלון מקבל מהמבקרים בו ולקרוא את חוות הדעת. ניקוד גבוה יכול להיות גם לאכסניה ולא כל אחד רוצה לשהות באכסניה. מביקורות הגולשים ניתן להתרשם הכי טוב לגבי איכות המלון, הקרבה שלו לאטרקציות וכו'.

קישור לאתר בוקינג: https://www.booking.com/index.html?aid=7947137&auth_success=1

בטריפאדוויזור תמצאו גם תמונות גולשים של המלון – מומלץ להציץ. תמצאו שם תמונות אמתיות של המלון שמתארות את מצבו ולא תמונות פוטושופ מקצועיות של הנהלת המלון.

המלצות

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

אלמונית

עכשיו נוכל לבנות משהו נפלא ביחד.