מוזמנים לטייל יחד איתי

לוגו אתר TRAVELIMORE

תגיות איתור AIR TAG
או SMART TAG?

 

מדי שנה אובדות מיליוני מזוודות ברחבי העולם!

 אחרי הקורונה הסיכוי לאיבוד מזוודה גדל עוד יותר בשל המחסור בכ"א בשדות ובחברות התעופה. 

תופעה זו הגבירה משמעותית את השימוש בתגיות איתור .

אובדן מזוודות בטיסה ועוגמת הנפש הכרוכה בכך הביאו לחיפוש פתרונות יעילים לאיתור ומעקב אחרי הכבודה. השימוש בתגיות האיתור הוכיח עצמו כמאוד יעיל. בעקבות כך הביקוש לתגיות איתור עלה משמעותית. הביקוש לתגיות איתור כה רב עד כדי כך שקשה להשיגם במלאי בחנויות בארץ. ניתן להזמין תגיות איתור גם מאתרים בחו"ל כמו אמזון.

בטח יצא לכם להיתקל ברשתות החברתיות בלא מעט פוסטים וסיפורים על תגיות האיתור. האייר טאג של אפל או הסמארט טאג של סמסונג שבעזרתם נמצאה הכבודה האבודה.

תג האיתור הוא אביזר קטן שמתחבר לטלפון הנייד שלנו. התג שולח לטלפון שידור מדויק של מיקום ועוזר למצוא אותה. תג האיתור שימושי גם בחיי היום יום לאיתור חפצים אחרים שהולכים לאיבוד כמו מחזיק מפתחות, תיק, ארנק, הרכב בחניון ואפילו על הקולר של חיית המחמד או כל פריט אחר שיוצמד אליו.

פשוט מחברים אותו לטל' הנייד ומניחים אותו על או בתוך החפץ שרוצים לעקוב אחריו.

לתג האיתור חיי סוללה ארוכים וההטענה היא אחת לכמה חודשים בלבד.

תגיות איתור – מה ההבדל בין אייר טאג AIR TAG של אפל 

לסמארט טאג SMART TAG של סמסונג?

סוג התג חייב להתאים לסוג הטלפון הנייד מאחר והתגים משדרים באמצעות "רשת" אקראית שהם קולטים ממכשירי טלפון ניידים של עוברי אורח כמו נוסעים אחרים ועובדי שדה התעופה.  לאפל אין גישה לנתונים של משתשמי סמסונג וההיפך.

את האייר טאג של אפל משייכים למכשיר ספיציפי בעת ההפעלה והוא אינו ניתן לשיתוף.

הסמארט טאג של סמסונג ניתן לשיתוף באמצעות לינק גם לבני משפחה אחרים. 

הגודל של תגיות האיתור הוא בערך בגודל של כפתור גדול ולכן צריך לשים אותם במקום בו לא יעלמו וילכו לאיבוד כמו תא עם רוכסן בתיק או מזוודה. הסמארט טאג מגיע עם חור וניתן לחברו בקלות למחזיק מפתחות. לעומתו האייר טאג מגיע ללא חור וצריך לקנות אביזר משלים עבורו כדי לחברו לחפצים אחרים.

איך בדיוק עובדות תגיות איתור?

להפעלת הסמארט טאג יש לפתוח את אפליקציית SMART THIHNGS וללחוץ על הלחצן של הסמארט טאג. לאחר שהטאג יזוהה יש לבחור הוסף עכשיו ולהמשיך בהתאם להנחיות. איתור הסמארט טאג יתבצע באמצעות אפליקציית ה- SmartThing Find

להפעלת אייר טאג של אפל יש למשוך את הלשונית של התג כדי להפעיל את הסוללה. אמורים לשמוע צפצוף קל.

החזיקו את האייר טאג (אחד בכל פעם) צמוד למכשיר אליו אתם רוצים לחבר אותו ולחצו על התחבר. אפשר לתת לאייר טאג שם ואימוג'י וללחוץ המשך. נדרשת עוד לחיצה על המשך וסיום כדי לסיים את התהליך. לאחר מכן תוכלו לעקוב אחרי האייר טאג באמצעות

אפליקציית "…FIND MY"

ניתן לרכוש את תגיות האיתור בחנויות הסלולר השונות, בחנויות גאדג'טים וטכנולוגיה ובאתרי קניות ברשת.

לשיתוף הפוסט:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
WhatsApp

החופשה שלך מתחילה כאן

Booking.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *